Tinycontrol (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Daily
cs: Denně

en: Weekly
cs: Týdně

en: Monthly
cs: Měsíčně

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: Custom
cs: Vlastní

en: Yearly
cs: Ročně

en: Remote URL
cs: Vzdálená URL
