Tinycontrol (8.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Daily
cy: Dyddiol

en: Weekly
cy: Wythnosol

en: Name
cy: Enw

en: Import
cy: Mewnfudo

en: Save
cy: Cadw

en: Custom
cy: Addasu
