Tinycontrol (8.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Daily
de: Täglich

en: Weekly
de: Wöchentlich

en: Monthly
de: Monatlich

en: Import
de: Importieren

en: Save
de: Speichern

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Server address
de: Server-Adresse

en: CSV file
de: CSV-Datei

en: Yearly
de: Jährlich

en: No file was uploaded.
de: Es wurde keine Datei hochgeladen.

en: Remote URL
de: URL
