Tinycontrol (8.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Daily
el: Καθημερινά

en: Weekly
el: Εβδομαδιαία

en: Monthly
el: Μηνιαία

en: Name
el: Όνομα

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Port
el: Θύρα

en: Yearly
el: Ετήσια
