Tinycontrol (8.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Enabled
es: Activado

en: Daily
es: Diariamente

en: Weekly
es: Semanalmente

en: Monthly
es: Mensualmente

en: Name
es: Nombre

en: Import
es: Importar

en: Save
es: Guardar

en: Custom
es: Personalizado

en: Port
es: Puerto

en: Server address
es: Dirección del servidor

en: CSV file
es: Archivo CSV

en: Yearly
es: Anualmente

en: No file was uploaded.
es: No se subió archivo al servidor.

en: Remote URL
es: URL remota
