Tinycontrol (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Daily
eu: Egunero

en: Weekly
eu: Astero

en: Monthly
eu: Hilabetero

en: Name
eu: Izena

en: Import
eu: Inportatu

en: Save
eu: Gorde

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Port
eu: Ataka
