Tinycontrol (8.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Daily
fi: Päivittäin

en: Weekly
fi: Viikoittain

en: Monthly
fi: Kuukausittain

en: Name
fi: Nimi

en: Import
fi: Tuo

en: Save
fi: Tallenna

en: Custom
fi: Oma

en: Port
fi: Portti

en: CSV file
fi: CSV-tiedosto
