Tinycontrol (8.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Daily
gu: દૈનિક

en: Weekly
gu: સાપ્તાહિક

en: Monthly
gu: માસિક

en: Name
gu: નામ

en: Import
gu: આયાત

en: Save
gu: સાચવો
