Tinycontrol (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
he: מופעל

en: Daily
he: יומי

en: Weekly
he: שבועי

en: Monthly
he: פעם בחודש

en: Name
he: שם

en: Import
he: יבוא

en: Save
he: שמירה

en: Custom
he: מותאם

en: Port
he: פורט
