Tinycontrol (8.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
id: Aktif

en: Daily
id: Harian

en: Weekly
id: Mingguan

en: Monthly
id: Bulanan

en: Name
id: Nama

en: Import
id: Impor

en: Save
id: Simpan

en: Custom
id: Tersuai
