Tinycontrol (8.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Enabled
it: Attivato

en: Daily
it: Giornalmente

en: Weekly
it: Settimanalmente

en: Monthly
it: Mensile

en: Name
it: Nome

en: Import
it: Importa

en: Save
it: Salva

en: Custom
it: Personalizzato

en: Port
it: Porta

en: CSV file
it: File CSV
