Tinycontrol (8.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
jv: Urip

en: Daily
jv: Saben dina

en: Weekly
jv: Saben minggu

en: Name
jv: Jeneng

en: Import
jv: Ngimpor

en: Save
jv: Simpen

en: Custom
jv: Kostum
