Tinycontrol (8.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Daily
ka: ყოველდღიური

en: Weekly
ka: ყოველკვირეული

en: Monthly
ka: ყოველთვიური

en: Name
ka: სახელი

en: Import
ka: იმპორტი

en: Port
ka: პორტი
