Tinycontrol (8.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Daily
km: រាល់​ថ្ងៃ

en: Weekly
km: រាល់​សប្ដាហ៍

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Import
km: នាំចូល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Port
km: ច្រក
