Tinycontrol (8.x-1.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Daily
ml: ദിവസേന

en: Weekly
ml: പ്രതിവാര

en: Monthly
ml: പ്രതിമാസ

en: Name
ml: പേര്

en: Import
ml: ഇറക്കുമതി

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക
