Tinycontrol (8.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Daily
my: နေ့စဉ်

en: Weekly
my: အပတ်စဉ်

en: Monthly
my: လစဉ်

en: Name
my: အမည်

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ
