Tinycontrol (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Daily
nl: Dagelijks

en: Weekly
nl: Wekelijks

en: Monthly
nl: Maandelijks

en: Name
nl: Naam

en: Import
nl: Importeren

en: Save
nl: Opslaan

en: Custom
nl: Aangepast

en: Port
nl: Poort

en: CSV file
nl: CSV-bestand

en: Yearly
nl: Jaarlijks

en: Remote URL
nl: Externe URL
