Tinycontrol (8.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Name
nn: Namn

en: Import
nn: Importer

en: Save
nn: Lagre

en: Custom
nn: Tilpassa
