Tinycontrol (8.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
oc: Activat

en: Daily
oc: Quotidian

en: Weekly
oc: Setmanièr

en: Name
oc: Nom

en: Import
oc: Importar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Custom
oc: Personalizat

en: Port
oc: Pòrt
