Tinycontrol (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Enabled
pl: Włączone

en: Daily
pl: Codziennie

en: Weekly
pl: Co tydzień

en: Monthly
pl: Miesięcznie

en: Name
pl: Nazwa

en: Import
pl: Importuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Custom
pl: Własne

en: CSV file
pl: Plik CSV

en: Yearly
pl: Rocznie

en: Remote URL
pl: Adres zewnętrzny
