Tinycontrol (8.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Weekly
ps: اونيز

en: Monthly
ps: میاشتنی

en: Name
ps: نوم

en: Import
ps: واردول

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Port
ps: درشل (پورټ)
