Tinycontrol (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Enabled
sk: Povolené

en: Daily
sk: Denne

en: Weekly
sk: Týždenne

en: Monthly
sk: Mesačne

en: Name
sk: Názov

en: Import
sk: Importovať

en: Save
sk: Uložiť

en: Custom
sk: Vlastná

en: CSV file
sk: CSV súbor

en: Yearly
sk: Ročne
