Tinycontrol (8.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Daily
sv: Dagligen

en: Weekly
sv: Veckovis

en: Monthly
sv: Månadsvis

en: Name
sv: Namn

en: Import
sv: Importera

en: Save
sv: Spara

en: Custom
sv: Anpassad

en: Yearly
sv: Årsvis

en: Remote URL
sv: URL
