Tinycontrol (8.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Daily
ta: தினமும்

en: Weekly
ta: வாரந்தோறும்

en: Monthly
ta: மாதாமாதம்

en: Name
ta: பெயர்

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Save
ta: சேமி

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Port
ta: துறை
