Tinycontrol (8.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Daily
th: ทุกวัน

en: Weekly
th: รายสัปดาห์

en: Monthly
th: รายเดือน

en: Import
th: นำเข้า

en: Save
th: บันทึก

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Port
th: พอร์ต
