Tinycontrol (8.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Daily
ug: كۈندىلىك

en: Weekly
ug: ھەپتىلىك

en: Name
ug: ئىسىم

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش
