Tinycontrol (8.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
ur: فعال

en: Daily
ur: روزانہ

en: Weekly
ur: ہفتہ وار

en: Monthly
ur: ماہانہ

en: Name
ur: نام

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Save
ur: محفوظ کریں
