Tealium iQ Tag Management (8.x-1.0-alpha10) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Development
oc: Desvolopament

en: Overview
oc: Vista d'ensemble

en: Settings
oc: Paramètres

en: Profile
oc: Perfil

en: Account
oc: Compte
