Tealium iQ Tag Management (8.x-1.0-alpha11) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Development
he: פיתוח

en: Overview
he: סקירה

en: Settings
he: הגדרות

en: Profile
he: פרופיל חבר

en: Account
he: חשבון
