Tealium iQ Tag Management (8.x-1.0-alpha11) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Development
lv: Izstrāde

en: Overview
lv: Pārskats

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Profile
lv: Profils

en: Production
lv: Darba

en: Account
lv: Konts
