Tealium iQ Tag Management (8.x-1.0-alpha12) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Development
hr: Razvoj

en: Overview
hr: Pregled

en: Settings
hr: Postavke

en: Profile
hr: Profil

en: Account
hr: Račun
