Tealium iQ Tag Management (8.x-1.0-alpha4) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Development
es: Desarrollo

en: Profile
es: Perfil

en: Production
es: Producción

en: Account
es: Cuenta

en: Multiple values may be used, separated by a comma. Note: Tokens that return multiple values will be handled automatically.
es: Multiples valores pueden ser usados, separados por una coma. Nota: Las cadenas de reemplazo que regresan múltiples valores serán manejadas automáticamente.

en: This will be able to extract the URL from an image field.
es: Esto será capaz de extraer la URL de un campo de imagen.

en: Undefined group '%group' on tag '%tag'
es: No se ha definido el grupo '%group' en el tag '%tag'

en: Empty formatter
es: Formateador vacío

en: Any links containing http:// will be converted to https://
es: Los enlaces que contengan http:// serán convertidos a https://
