Tealium iQ Tag Management (8.x-1.1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Development
ne: विकास

en: Overview
ne: समिक्षा

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Profile
ne: व्यक्तिविवरण

en: Account
ne: खाता
