Tealium iQ Tag Management (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Development
ru: Разработка

en: Overview
ru: Обзор

en: Settings
ru: Настройки

en: Profile
ru: Профиль

en: Environment
ru: Окружение

en: Account
ru: Учётная запись
