Tealium iQ Tag Management (8.x-1.5) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Settings
gl: Axustes

en: Profile
gl: Perfil

en: Account
gl: Conta
