Tealium iQ Tag Management (8.x-1.5) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Development
id: Pengembangan

en: Overview
id: Sekilas

en: Settings
id: Pengaturan

en: Profile
id: Profil

en: Account
id: Keanggotaan
