TEDxName (all releases) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: Go to parent page
he: לעמוד האב

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Updated
he: עודכן

en: n/a
he: לא זמין

en: Last post
he: פרסום אחרון

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Up
he: למעלה

en: Forum
he: פורום

en: Add new comment
he: הוסף תגובה חדשה

en: Topics
he: נושאים

en: Posts
he: הודעות

en: Tabs
he: לשוניות

en: Go to first page
he: לעמוד הראשון

en: Go to last page
he: לעמוד האחרון

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות
