TEDxName (all releases) - en to hr translation catalogue (17 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to parent page
hr: Idi na nadređenu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Updated
hr: Osvježeno

en: n/a
hr: nije dostupno

en: Last post
hr: Posljednji unos

en: Up
hr: Gore

en: Add new comment
hr: Dodaj komentar

en: Topics
hr: Teme

en: Posts
hr: Unosi

en: Go to first page
hr: Idi na prvu stranicu

en: Go to last page
hr: Idi na posljednju stranicu

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Text Formats
hr: Oblici unosa
