TEDxName (all releases) - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: Home
lt: Pirmas

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to parent page
lt: Į tėvinį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: n/a
lt: n/d

en: Last post
lt: Paskutinis įrašas

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Up
lt: Viršun

en: Forum
lt: Forumas

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Topics
lt: Temos

en: Posts
lt: Įrašai

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Text Formats
lt: Teksto fomatai

en: By @author @time ago
lt: @author prieš @time

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date
