TEDxName (all releases) - en to sk translation catalogue (23 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to parent page
sk: Prejsť na nadradenú stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Updated
sk: Aktualizované

en: n/a
sk: nie je

en: Last post
sk: Posledne pridané

en: Up
sk: Hore

en: Forum
sk: Fórum

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: Topics
sk: Témy

en: Posts
sk: Príspevky

en: Tabs
sk: Záložky

en: Next page
sk: Ďalšia strana

en: Go to first page
sk: Prejsť na prvú stranu

en: Go to last page
sk: Prejsť na poslednú stranu

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Text Formats
sk: Textové formáty

en: Last page
sk: Posledná strana

en: By @author @time ago
sk: Od používateľa @author pred @time

en: Submitted by @author_name on @date
sk: Pridal/a @author_name dňa @date
