TEDxName (all releases) - en to tr translation catalogue (20 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Go to previous page
tr: Önceki sayfaya dön

en: Go to parent page
tr: Üst sayfaya git

en: Go to next page
tr: Sonraki sayfaya git

en: Updated
tr: Güncellendi

en: Last post
tr: Son gönderi

en: Breadcrumb
tr: Sayfa yolu

en: Up
tr: Yukarı

en: Add new comment
tr: Yeni yorum ekle

en: Topics
tr: Konular

en: Posts
tr: Gönderiler

en: New
tr: Yeni

en: Tabs
tr: Sekmeler

en: Next page
tr: Sonraki sayfa

en: Go to first page
tr: İlk sayfaya git

en: Go to last page
tr: Son sayfaya git

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Primary tabs
tr: Birincil sekmeler

en: Secondary tabs
tr: İkincil sekmeler

en: Text Formats
tr: Metin Biçimleri
