TEDxName (all releases) - en to nl translation catalogue (30 entries)

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to parent page
nl: Naar de bovenliggende pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: n/a
nl: niet beschikbaar

en: Last post
nl: Laatste bericht

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Up
nl: Omhoog

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: Topics
nl: Onderwerpen

en: Posts
nl: Berichten

en: New
nl: Nieuwe

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Pagination
nl: Paginatie

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Text Formats
nl: Tekstopmaken

en: Last page
nl: Laatste pagina

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
nl: Er zijn nog geen inhoudstypes aangemaakt. Ga naar de pagina <a href="@create_content">inhoudstype toevoegen</a> om een inhoudstype aan te maken.

en: Book outline for @book.title
nl: Boekstructuur voor @book.title

en: Book traversal links for
nl: Boeknavigatie-links voor

en: First page
nl: Eerste pagina

en: Page @items.current
nl: Pagina @items.current

en: By @author @time ago
nl: Door @author @time geleden

en: Submitted by @author_name on @date
nl: Ingediend door @author_name op @date
