Telega (create telegram bot) (8.x-1.1) - en to pt translation catalogue (23 entries)

en: Title
pt: Título

en: Delete
pt: Apagar

en: Type
pt: Tipo

en: Author
pt: Autor

en: List of users
pt: Lista de usuários

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Edit
pt: Editar

en: Message
pt: Mensagem

en: Settings
pt: Configurações

en: Name
pt: Nome

en: Save
pt: Salvar

en: View
pt: Ver

en: Updated
pt: Atualizado

en: User
pt: Usuário

en: Created
pt: Criado

en: Demo
pt: Demonstração

en: Users
pt: Usuários

en: Add user
pt: Adicionar usuário

en: Authored on
pt: Escrito em

en: Messages
pt: Mensagens

en: Session
pt: Sessão

en: Changed
pt: Alterado
