Telega (create telegram bot) (8.x-1.13) - en to hy translation catalogue (20 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: View
hy: Դիտել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Text
hy: Տեքստ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Add user
hy: Օգտատեր ավելացնել

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: Session
hy: Սեսիա
