Telega (create telegram bot) (8.x-1.17) - en to he translation catalogue (26 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: סטטוס

en: Delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: List of users
he: רשימת חברים

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Edit
he: עריכה

en: Message
he: הודעה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: View
he: צפיה

en: Updated
he: עודכן

en: Text
he: טקסט

en: User
he: משתמש

en: Created
he: נוצר

en: Users
he: חברי האתר

en: Add user
he: הוספת משתמש

en: Authored on
he: בתאריך

en: Messages
he: מסרים

en: Session
he: תהליך

en: Changed
he: השתנה

en: Sessions
he: מושבים

en: There are no @label yet.
he: אין עדיין @label.
