Telega (create telegram bot) (8.x-1.17) - en to ka translation catalogue (21 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: List of users
ka: მომხმარებლების სია

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Text
ka: ტექსტი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: Add user
ka: მომხმარებლის დამატება

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: Messages
ka: შეტყობინებები

en: Session
ka: სესია
