Telega (create telegram bot) (8.x-1.19) - en to et translation catalogue (25 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: List of users
et: Kasutajate nimekiri

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Edit
et: Muuda

en: Message
et: Teade

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: View
et: Kuva

en: Updated
et: Uuendatud

en: Text
et: Tekst

en: #
et: nr

en: User
et: Kasutaja

en: Created
et: Loodud

en: Users
et: Kasutajad

en: Add user
et: Lisa kasutaja

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Messages
et: Sõnumid

en: Session
et: Sessioon

en: Changed
et: Muudetud
