Telega (create telegram bot) (8.x-1.19) - en to sk translation catalogue (25 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: List of users
sk: Zoznam používateľov

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Edit
sk: Upraviť

en: Message
sk: Správa

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: View
sk: Zobraziť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: User
sk: Používateľ

en: Created
sk: Vytvorené

en: Users
sk: Používatelia

en: Add user
sk: Pridať používateľa

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Messages
sk: Správy

en: Changed
sk: Zmenené

en: Send Message
sk: Odoslať správu

en: The configuration has been updated.
sk: Konfigurácia bola aktualizovaná.

en: There are no @label yet.
sk: Zatiaľ nie je k dispozícii žiadne @label.
