Telega (create telegram bot) (8.x-1.20) - en to sv translation catalogue (24 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Type
sv: Typ

en: Author
sv: Författare

en: List of users
sv: Användarlista

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Edit
sv: Redigera

en: Message
sv: Meddelande

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Save
sv: Spara

en: View
sv: Visa

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: User
sv: Användare

en: Created
sv: Skapad

en: Users
sv: Användare

en: Add user
sv: Lägg till användare

en: Authored on
sv: Författad

en: Messages
sv: Meddelanden

en: Changed
sv: Ändrad

en: Add message
sv: Lägg till meddelande

en: Send Message
sv: Skicka meddelande

en: There are no @label yet.
sv: Det finns ingen @label än.
