Telega (create telegram bot) (8.x-1.21) - en to da translation catalogue (24 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Author
da: Forfatter

en: List of users
da: Liste af brugere

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Edit
da: Redigér

en: Message
da: Meddelelse

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Save
da: Gem

en: View
da: Vis

en: Updated
da: Opdateret

en: Text
da: Tekst

en: User
da: Bruger

en: Created
da: Oprettet

en: Users
da: Brugere

en: Add user
da: Tilføj bruger

en: Authored on
da: Skrevet den

en: Messages
da: Beskeder

en: Changed
da: Ændret

en: Add message
da: Tilføj besked

en: Send Message
da: Send besked

en: There are no @label yet.
da: Der er endnu ingen @label.
